BT Kongres už je za rohem. Máme přednáškové tipy

Pokud za námi v pondělí 31. října nedorazíte do Prahy osobně, můžete se stále zdarma registrovat k online přenosu. Registraci si zařídíte rychlostí blesku ZDE

Čekají nás čtyři desítky vystoupení předních českých bank, pojišťoven, investičních a dalších finančních společností. Slušná várka. Bude fajn, když dopředu mrknete na program a vyberete si, které přednášky pro vás budou nejužitečnější.

Určitě ale nemusíte mít strach, že vám něco uteče, protože naprostou většinu přednášek bude možné později sledovat ze záznamu, na který vám pošleme odkaz.

Pod pokličkou BT a speciální host

Dění na finančním trhu zhodnotí a novinky z Broker Trustu představí duo Zdeněk Sluka a Milan Vodička. Chcete-li nakouknout Broker Trustu pod pokličku, máte jedinečnou příležitost. (Tato přednáška ale budou pouze naživo.)

Nebyl by to BT Kongres, abychom pro vás neměli speciálního hosta. A ten už bude i online. 😉 Tentokrát jsme sáhli po Marcu Hoganovi, britském obchodníkovi a talentovanému řečníkovi, který pro vás bude mít tipy, jak si s úsměvem poradit s výzvami v podnikání i v životě. Marc slíbil, že to budou doporučení, která budete moct začít rovnou využívat v praxi.

5 přednáškových tipů

Chcete další tipy? Podívejte se, s čím vystoupí partnerské společnosti BT Kongresu.

  • S novým neživotním pojištěním vás seznámí Marek Bajer z pojišťovny UNIQA.
  • O investičních příležitostech podzimu 2022 promluví Michal Král ze společnosti Conseq. 
  • Jak mohou nemovitostní fondy posloužit jako deštník proti inflaci, řekne Josef Eim ze společnosti Colosseum.
  • Kde aktuálně hledat řešení pro klienty v oblasti financování, poradí Kateřina Kadlecová z ČSOB.
  • Co očekávat v příštím roce od vývoje úrokových sazeb, představí Michal Čejka z České spořitelny.

Moc se těšíme, že se společně uvidíme a že si odnesete pořádnou dávku inspirace, která pomůže vašemu podnikání.

Další příspěvky

ČNB počtvrté snížila sazby. Které hypotéky zlevní?

ČNB zachovává ve snižování úrokových sazeb opatrnější přístup, přestože i v březnu se meziroční inflace držela u dvouprocentní hranice, na kterou centrální bankéři dlouhodobě cílí. Při výraznějším snižování sazeb