Pomůžeme i vám

Investice

Zajímáte se o zhodnocení Vašich prostředků? Nestačí Vám produkty jako spořící účty, stavební spoření, termínované vklady nebo penzijní spoření? Chápete, že s možností vyššího zhodnocení je spojeno i vyšší riziko ztráty a jste ochotni ho akceptovat? Poraďte se s námi jak správně nastavit Vaše investiční portfolio tak, abyste mohli v noci spát s dobrým pocitem, že Vaše peníze nezahálejí a nemuseli jste se budit strachy, že o ně přijdete.

Cílem investování není pouze zajištění se do penze, ale i blízká budoucnost vaše a vašich blízkých.

Investiční produkty jsou jednou ze základních součástí každého dobrého finančního plánu. Umožňují totiž efektivní tvorbu zdrojů. A tyto zdroje budete v budoucnu potřebovat ke splnění svých finančních cílů, jako je pořízení vlastního bydlení, koupě automobilu, financování studia dětí nebo dodatečné prostředky pro období penze. A podle toho, jak velké zdroje a v jaký čas budete potřebovat, je třeba nastavit Váš investiční plán. Čím dříve se na tyto důležité okamžiky začnete připravovat, tím snáze vše zvládnete. Nezapomeňte ale, že s každým investováním je spojeno riziko ztráty. A každá investice s možností vyššího zisku, může také zároveň znamenat výraznou ztrátu.

Naši specialisté Vám pomohou nastavit Vaše investiční portfolio tak, abyste pokud možno nejen dosáhli svých finančních cílů, ale aby jste jich dosáhli i s pro Vás akceptovatelnou mírou rizika.

Čím dříve se do toho pustíme, tím lépe.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem či prosbou o nezávaznou konzultaci.