Fintalk s. r. o.

Pár slov o nás

Staňte se součástí našeho příběhu

Hledáme vždy nejvýhodnější řešení

Společnost FinTalk byla založena v roce 2005 jako sdružení profesionálů ve finančním poradenství, s cílem poskytovat finanční poradenství jednotlivcům i společnostem na té nejvyšší úrovni.

Naši konzultanti jsou specialisté v jednotlivých oblastech finančního poradenství a plánování, jako jsou produkty životního i majetkového pojištění a pojištění vozidel, penzijní spořicí produkty, ale i investiční  a  úvěrové produkty se zvláštním zaměřením na financování bydlení. Spojení těchto produktů a osobní přístup ke každému klientovi umožňuje zpracování individuálního finančního plánu, který je základem pro další prospěšnou a dlouhodobou spolupráci.

V oblasti zaměstnaneckých benefitů působí naši konzultanti u našich firemních klientů, kde se starají o spokojenost jejich zaměstnanců, provádí prezentace zaměstnaneckých benefitů a zajišťují rovněž reporting směrem k personálnímu a mzdovému oddělení společnosti.

Při naší činnosti od počátku spolupracujeme se společností Broker Trust, která sdružuje stejně zaměřené profesionály a firmy, a poskytuje jim právní a informační zázemí pro jejich činnost.

Díky tomu se můžeme věnovat pouze naší práci a maximální spokojenosti našich klientů. Jsme registrováni jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel, vázaný investiční zprostředkovatel a vázaný zprostředkovatel úvěrů.

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO 27392490 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č.162833PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO 27392490 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem či prosbou o nezávaznou konzultaci.