Pomůžeme i vám

Komplexní finanční plánování

Život není jenom hypotéka. Plánujte Vaši finanční budoucnost. Poradíme Vám se zajištěním Vašich příjmů a finančních závazků, pojištěním Vašeho majetku, a pomůžeme Vám lépe se připravit na Vaše plánované finanční cíle jako je financování studia dětí, finanční nezávislost a zabezpečení finančních prostředků pro období penze. Neodkládejte rozhodnutí na později. Čím dříve začnete, tím snáze svých cílů dosáhnete. Kontaktujte nás ještě dnes!

Cílem finanční analýzy není snížit Vám životní úroveň, ale naopak zjistit, kde vydáváte zbytečně moc peněz a jak si za ty ušetřené přilepšit

Finanční poradenství je dlouhodobý proces. Naši specialisté Vám na základě Vašich životních priorit pomohou správně definovat Vaše finanční cíle a poradí Vám, jak těchto cílů v rámci Vašich možností co nejlépe a nejjistěji dosáhnout. K tomu Vám také zpracují Váš finanční plán, který bude v tištěné podobě Vašim průvodcem pro další období a se kterým budete moci v dalších letech dále průběžně pracovat a upravovat jej podle Vaší aktuální situace a měnících se podmínek. V tom Vám budeme při pravidelných výročních schůzkách dle Vašich potřeb a požadavků rádi pomáhat.

Kontaktujte nás a požádejte o záslaní ukázkového finančního plánu!

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem či prosbou o nezávaznou konzultaci.