HYPOTÉKY, ÚVĚRY

Co umíme?

Provedeme Vás celým procesem, od výběru vhodného  způsobu financování pro Váš záměr, přes jednání s bankou o jeho podmínkách a vyřízení všech formalit, až po úspěšné vyčerpání Vašeho úvěru. Jako naše klienty Vás v budoucnu podpoříme při jednání s bankou o nových podmínkách Vašeho úvěru. Nenecháme Vás v tom! Máte úvěr, který se Vám zdá nevýhodný? Pomůžeme Vám s jeho refinancováním. Obraťte se na nás!

Hypoteční úvěr neboli hypotéka je pro mnoho lidí nejvhodnějším řešením pro financování nového bydlení. Tyto úvěry nabízí každá banka, ale mnohdy za dosti odlišných podmínek. Pokud nechcete obíhat všechny banky a porovnávat jejich podmínky nebo riskovat nečekané komplikace při vyřizování nebo čerpání úvěrů, svěřte vyřízení Vaší hypotéky nám.

Slider

Jaké jsou možnosti hypoték a co pro vás můžeme zajistit?

 • Účelovou hypotéku (koupě, výstavba, rekonstrukce…)
 • Americkou (neúčelovou) hypotéku
 • Refinancování
 • Konsolidaci úvěrů
 • Hypotéku bez doložení příjmu
 • Úvěr bez zajištění nemovitostí

Nevíte, která z možností je ta pravá pro vás? Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat tu správnou variantu. Obraťte se na nás!


finanční plánovánípojištěnípenzeinvesticezaměstnanecké benefity

home

KOMPLEXNÍ FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Život není jenom hypotéka. Plánujte Vaši finanční budoucnost. Poradíme Vám se zajištěním Vašich příjmů a finančních závazků, pojištěním Vašeho majetku, a pomůžeme Vám lépe se připravit na Vaše plánované finanční cíle jako je financování studia dětí, finanční nezávislost a zabezpečení finančních prostředků pro období penze. Neodkládejte rozhodnutí na později. Čím dříve začnete, tím snáze svých cílů dosáhnete. Kontaktujte nás ještě dnes!

Cílem finanční analýzy není snížit Vám životní úroveň, ale naopak zjistit, kde vydáváte zbytečně moc peněz a  jak si za ty ušetřené přilepšit

Slider

Finanční poradenství je dlouhodobý proces. Naši specialisté Vám na základě Vašich životních priorit pomohou správně definovat Vaše finanční cíle a poradí Vám, jak těchto cílů v rámci Vašich možností co nejlépe a nejjistěji dosáhnout. K tomu Vám také zpracují Váš finanční plán, který bude v tištěné podobě Vašim průvodcem pro další období a se kterým budete moci v dalších letech dále průběžně pracovat a upravovat jej podle Vaší aktuální situace a měnících se podmínek. V tom Vám budeme při pravidelných výročních schůzkách dle Vašich potřeb a požadavků rádi pomáhat.

Kontaktujte nás a požádejte o záslaní ukázkového finančního plánu!


hypotéky, úvěrypojištěnípenzeinvesticezaměstnanecké benefity

home

POJIŠTĚNÍ

Životní pojištění

Samozřejmě Vám držíme palce, aby se Vám vyhnulo vše špatné. Vždycky to ale nevyjde, a bez dobrého pojištění se může i sebelepší finanční plán sesypat, jako domeček z karet. Máte pojištěn dům, Vaši televizi i auto? A máte vše pojištěno na dostatečnou hodnotu? A jaká je hodnota Vašeho zdraví? Zeptejte se nás jak se zabezpečit také pro případ zdravotních komplikací! Nenechávejte to na štěstí! To přeje připraveným!

Slider

Kolikrát jsme už slyšeli – „já pojištění nepotřebuji“. My Vás k němu nutit nebudeme. Jenže – když Vás vykradou, budete si muset byt znovu vybavit, když Vám ukradnou auto, nebo ho nabouráte, budete si chtít koupit nové. A to nemluvím o zničení nemovitosti! A pokud máte dobře pojištěn svůj majetek, máte taky dobře pojištěné sebe? Vy jste Ti bez kterých to nejde, Vy jste Ti hlavní. A větší zdravotní komplikace mohou velmi výrazně ovlivnit Vaše zdravotní plány, nebo je zcela zničit! Navíc budou velmi pravděpodobně vyžadovat větší množství finančních prostředků, takže budete muset využít zdroje, které byly připraveny na něco jiného. A pokud takové zdroje ještě nemáte? A pokud nemáte dostatečné pasivní příjmy (nebo bohaté příbuzné) mohla by se hodit výplata z pojistného plnění.

A nemusí to být drahé! Zeptejte se nás jak se pojistit.


hypotéky, úvěryfinanční plánovánípenzeinvesticezaměstnanecké benefity

home

PENZE

Příprava finančních prostředků na stáří je hlavním z nejdůležitějších úkolů, abyste mohli žít s pocitem, že ani v období vyššího věku nebudete finančně odkázání na nikoho jiného a budete si moci dále naplno užívat života. Pomůžeme Vám vše naplánovat! Tvorba zdrojů pro období penze je samozřejmě i součástí Komplexního finančního plánu. Zeptejte se nás jak nejlépe spořit na penzi a budoucnost jako takovou!

Víte jak nejlépe využít možností získání příspěvků od státu, zaměstnavatele a snížit si daně?

Slider

Snad každý slyšel o produktech jako jsou Penzijní připojištění, případně Doplňkové penzijní spoření. Výhody těchto produktů využívá většina ekonomicky aktivních obyvatel naší republiky. Víte ale, jak tyto produkty přesně fungují? Využíváte optimálně všechny jejich výhody? Přispívá Váš zaměstnavatel na penzijní smlouvy svých zaměstnanců? S tím vším Vám můžeme pomoci. Ať už v rámci servisu pro zaměstnavatele, jako jejich partner v oblasti finančních zaměstnaneckých benefitů , nebo individuálně, v rámci zajištění komplexního servisu pro nás, jako naše klienty.

Váš zaměstnavatel na penzijní spoření ještě nepřispívá? Kontaktujte nás. Rádi mu představíme všechny výhody, které může zavedením tohoto benefitu získat.


hypotéky, úvěryfinanční plánovánípojištěníinvesticezaměstnanecké benefity

home

INVESTICE

Zajímáte se o zhodnocení Vašich prostředků? Nestačí Vám produkty jako spořící účty, stavební spoření, termínované vklady nebo penzijní spoření? Chápete, že s možností vyššího zhodnocení je spojeno i vyšší riziko ztráty a jste ochotni ho akceptovat? Poraďte se s námi jak správně nastavit Vaše investiční portfolio tak, abyste mohli v noci spát s dobrým pocitem, že Vaše peníze nezahálejí a nemuseli jste se budit strachy, že o ně přijdete.

Cílem investování není pouze zajištění se do penze, ale i blízká budoucnost vaše a vašich blízkých

Slider

Investiční produkty jsou jednou ze základních součástí každého dobrého finančního plánu. Umožňují totiž efektivní tvorbu zdrojů. A tyto zdroje budete v budoucnu potřebovat ke splnění svých finančních cílů, jako je pořízení vlastního bydlení, koupě automobilu, financování studia dětí nebo dodatečné prostředky pro období penze. A podle toho, jak velké zdroje a v jaký čas budete potřebovat, je třeba nastavit Váš investiční plán. Čím dříve se na tyto důležité okamžiky začnete připravovat, tím snáze vše zvládnete. Nezapomeňte ale, že s každým investováním je spojeno riziko ztráty. A každá investice s možností vyššího zisku, může také zároveň znamenat výraznou ztrátu.
Naši specialisté Vám pomohou nastavit Vaše investiční portfolio tak, abyste pokud možno nejen dosáhli svých finančních cílů, ale aby jste jich dosáhli i s pro Vás akceptovatelnou mírou rizika.

Čím dříve se do toho pustíme, tím lépe.


hypotéky, úvěryfinanční plánovánípojištěnípenzezaměstnanecké benefity

home

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Jste majitelem firmy? Rozhodujete  o tom, jaké finanční benefity nabídnete svým zaměstnancům? Nebo Vás zajímá, zda máte svůj benefitový program správně nastaven? Kontaktujte nás a poraďte se s námi! Provedeme audit Vašeho stávajícího benefitového plánu, porovnáme jej s tržní praxí, připravíme návrh jeho změn včetně vyčíslení nákladů a úspor, nebo navrhneme celý nový design plánu pro Vaši společnost. Nejste tak malí, aby se Vám to nevyplatilo a nejste tak velcí, abyste benefity pro své zaměstnance nemuseli řešit! Kontaktujte nás pro nezávaznou schůzku!

Slider

Rozsah služeb

 • Design benefitového plánu – návrh struktury a pravidel benefitového plánu na základě požadavků klienta, tržní praxe, praxe v odvětví či u konkurentů na trhu práce
 • Výběr dodavatele benefitového plánu na základě stanovených parametrů
 • Komunikace zaměstnancům společnosti
 • Implementace benefitového plánu včetně zajištění vstupu zaměstnanců do benefitového plánu (uzavření rámcových smluv a smluvní dokumentace zaměstnanců, jednání s dodavateli produktů)
 • Správa benefitového programu včetně individuálního poradenství zaměstnancům

Poradenství v oblasti benefitů v České republice

 • Makléřské služby jsou zaměřeny na penzijní plány, životní pojištění (individuální s příspěvkem zaměstnavatele/skupinové produkty), ostatní pojistné produkty, privátní zdravotní péče
 • Trendy na trhu, legislativa (penzijní reforma, …)

Cíle benefitových projektů

 • Nastavení benefitového plánu konkurenceschopného na trhu práce
 • Efektivně vynaložené náklady (podmínky poskytování benefitů, daňové aspekty, …)
 • Benefity oceňované zaměstnanci
 • Dosažení úspor pro zaměstnavatele

hypotéky, úvěryfinanční plánovánípojištěnípenzeinvestice

home