Pomůžeme i vám

Penze

Příprava finančních prostředků na stáří je hlavním z nejdůležitějších úkolů, abyste mohli žít s pocitem, že ani v období vyššího věku nebudete finančně odkázání na nikoho jiného a budete si moci dále naplno užívat života. Pomůžeme Vám vše naplánovat! Tvorba zdrojů pro období penze je samozřejmě i součástí Komplexního finančního plánu. Zeptejte se nás jak nejlépe spořit na penzi a budoucnost jako takovou!

Víte jak nejlépe využít možností získání příspěvků od státu, zaměstnavatele a snížit si daně?

Snad každý slyšel o produktech jako jsou Penzijní připojištění, případně Doplňkové penzijní spoření. Výhody těchto produktů využívá většina ekonomicky aktivních obyvatel naší republiky. Víte ale, jak tyto produkty přesně fungují? Využíváte optimálně všechny jejich výhody? Přispívá Váš zaměstnavatel na penzijní smlouvy svých zaměstnanců? S tím vším Vám můžeme pomoci. Ať už v rámci servisu pro zaměstnavatele, jako jejich partner v oblasti finančních zaměstnaneckých benefitů , nebo individuálně, v rámci zajištění komplexního servisu pro nás, jako naše klienty.

Váš zaměstnavatel na penzijní spoření ještě nepřispívá? Kontaktujte nás. Rádi mu představíme všechny výhody, které může zavedením tohoto benefitu získat.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem či prosbou o nezávaznou konzultaci.