Úvěrová asistence: může splatit závazek za Vás

Hypotéky a úvěry nám pomáhají s plněním našich cílů a snů: někdo zařizuje bydlení pro sebe a svoji rodinu, jiní se pokouší rozjet podnikání a další lidé si půjčují na všemožné věci. Téměř každý tak dělá podle vlastního plánu a po zvážení svých možností. Když postupujeme s rozmyslem, může se závazek v podobě splátkového kalendáře bohatě vyplatit – byznys začne prosperovat, auto bude roky sloužit, z domu či bytu se stane náš vlastní domov. Opravdu dobře promyšlená strategie ale musí počítat i s riziky, na která jsme všichni do jednoho krátcí.

Úvěrová asistence – proč je důležité si ji sjednat? K čemu je dobrá a v jakých situacích dokáže pomoct?

Nemusím to být vždycky já, kdo se chová nezodpovědně. Problémy mohou působit jiní lidé, stejně tak jako náhlá nemoc nebo nezaviněný úraz. Když pak přijde na závazky v podobě úvěrů, tak se partner, partnerka nebo já sám mohu dostat do vážných finančních obtíží. Platební neschopnost samozřejmě může být jen krátkodobá; je však na místě zvážit, co se bude dít i v případě vážného a dlouhodobého zásahu do našeho života.

Úvěrová asistence v podobných případech zabraňuje platební neschopnosti. Hlavní rizika jsou smrt, invalidita, závažná onemocnění. Klienti MetLife mají možnost zvolit si z celkem 11 kombinací síly ochrany, své pojištění si pak může průběžně přizpůsobit podle aktuální životní situace.  Podrobné informace o nabídce úvěrové asistence rádi podají finanční specialisté.  

Současná nejistá a turbulentní doba dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají ve vašich životech jistoty. Získáváte jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit můžete. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Záleží jen a jen na každém z nás, jakou míru rizika chceme podstupovat. Nabídka úvěrové asistence je tu pro vás, kteří chcete v obtížných situacích provést životem od MetLife.

Další příspěvky